Termin Nazwa Zawodów Miejsce Kategorie Organizator Regulamin Sędziowie

01.10

Kryterium Uliczne Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów

Pabianice

 

24.09

MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KOLARSTWIE SZOSOWYM - KONKURENCJE CZASOWE

BRATOSZEWICE

Młodzicy, szkółki kolarskie

    Aleksandra Antosiak
Katarzyna Lewandowska
Anna Twardowska
Marta Walczewska

12-13.09.

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁODZI W KOLARSTWIE TOROWYM DLA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, MAŁOPOLSKIEGO, PODKARPACKIEGO I ŚLĄSKIEGO

ŁÓDŹ  

Kamil Karasiewicz

Katarzyna Lewandowska

Anna Twardowska

Radosław Winiecki

20.08

43 Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Memoriał Henryka Łasaka"

BEŁCHATÓW

JM JMŁM MŁM JMŁK MŁK

Ludowy Klub Sportowy " STOMIL",  tel. 44 632 67 73; Bogdan Stasiak tel. 505 291 122, e-mail lks.stomil@interia.pl

Aleksandra Antosiak

Jerzy Bojanowski

Michał Dudek

Dominik Dudkiewicz

Radosław Winiecki

Andrzej Woch

Andrzej Woźniakowski

13 - 16.07

24 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "PO ZIEMI ŁÓDZKIEJ"

Powiaty Łaski i Zduńskowolski

JM JMŁM

Stowarzyszenie "Akcja dla Kolarstwa" APC Andrzej Syska, tel. 608 099 695, e-mail: wyscig@vp.pl,

 

tourdelodz.eu

Edward Dudek

Dominik Dudkiewicz

Katarzyna Lewandowska

Marta Walczewska

Paweł Skorek

Anna Twardowska

Andrzej Woch

Andrzej Woźniakowski

 

 

8 .07

41. Ogólnopolski Wyścig Kolarski o "Wielką Nagrodę Bełchatowa" 4 Memoriał Kazimierza Jasińskiego

BEŁCHATÓW

EM U23M JM JMŁM MŁM JK JMŁK MŁK

Urząd Miasta Bełchatowa, Katarzyna Kleska, tel. 44 733 51 01, e-mail. sport@belchatow.pl,

 

 www.belchatow.pl

Marek Czerwiński

Dominik Dudkiewicz

Marta Walczewska

Radosław Winiecki

Andrzej Woźniakowski

02.07.

Wyścig szosowy Warszawa - Łódź

EM U23M,

wyścigi dla dzieci w wieku 3-14 lat

mistrzostwa polski rowerów miejskich

Okręgowy Związek Kolarski,  Arkadiusz Jałowski, tel. 601 99 55 08,

 

www.lozkol.pl

Dominik Dudkiewicz

Paweł Skorek

Tomasz Świątek

Marta Walczewska

Radosław Winiecki

28.06 - 1.07

Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Polska

EM U23M

Region Ziemia Łódzka NSZZ Solidarność, e-mail wyscig.lodz@solidarnosc.org.pl

 

www.wyscig.com.pl

Dominik Dudkiewicz

Paweł Skorek

Tomasz Świątek

Radosław Winiecki

 

18.06.

III Memoriał Im. Marka Malika

Zawody MTB XCO

 

Dla Szkółek Kolarskich
Bez Licencji

11.06.

Mistrzostwa Szkół Podstawowych XC

9.07

Ogólnopolski Wyścig Kolarski MASTERS

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Masters M + K MŁM MŁK

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, Tomasz Barszcz, tel. 603 350 204, e-mail t.barszcz@aleksandrow-lodzki.pl,

www.aleksandrow-lodzki.pl

Dominik Dudkiewicz

Tomasz Świątek

Andrzej Woźniakowski

Andrzej Woch

2 - 4.06

Otwarte Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w konkurencjach torowych

ŁÓDŹ
TOR

Masters M + K
Cyklosport M + K

Okręgowy Związek Kolarski, Arkadiusz Jałowski, tel. 601 995 508, e-mail biuro@lozkol.pl,

 www.lozkol.pl

Dominik Dudkiewicz

Joanna Karasiewicz

Kamil Karasiewicz

Marta Walczewska

Tomasz Świątek

RadosławWiniecki

Andrzej Woźniakowski

Andrzej Woch

27 - 28.05

Puchar Polski w kolarstwie torowym Eliminacja OOM

ŁÓDŹ
TOR

JMŁM JMŁK

Okręgowy Związek Kolarski,  Arkadiusz Jałowski, tel. 601 995 508, e-mail biuro@lozkol.pl,

 www.lozkol.pl

Dominik Dudkiewicz

Michał Dudek

Joanna Karasiewicz

Kamil Karasiewicz

Katarzyna Lewandowska

Marta Walczewska

Tomasz Świątek

Andrzej Woźniakowski

Andrzej Woch

21.05 KRYTERIUM ULICZNE
W WIELUNIU
WIELUŃ Młodzik | Młodziczka | Junior Młodszy | Juniorka Młodsza | Junior | Juniorka Gmina Wieluń,
MLKS Wieluń
Plac Legionów 1,
98-300 Wieluń
  Katarzyna Lewandowska
Anna Twardowska
Joanna Karasiewicz
Robert Płóciennik
Wiktor Mann

09.05

WTOREK KOLARSKI

ŁÓDŹ
TOR

wszystkie kategorie wiekowe

Okręgowy Związek Kolarski,  Arkadiusz Jałowski, tel. 601 995 508, e-mail biuro@lozkol.pl,

 www.lozkol.pl

Marta Walczewska

7 - 8.01.

Mistrzostwa Polski Cyclocross

SŁAWNO

junior młodszy, juniorka młodsza, junior, kobiety open (elita+U23+juniorka), kobiety U23 (U23 i juniorka), juniorka, mężczyźni open (elita+U23), mężczyźni U23, masters I, masters IIA, masters IIB, masters IIIA, masters IIIB, masters IVA, masters IVB, masters V, masters kobiet, cyklosport mężczyźni, cyklosport kobiety

Ludowy Klub Kolarski
LUKS Sławno

www.lkkluksslawno.pl

Regulamin

Dudek Michał
Wysocki Marek Wojtaszczyk Karolina
             
ostatnia aktualizacja: 27 luty 2017r. - Okręgowy Związek Kolarski w Łodzi - 2017 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone